Aktualności

Ambro Express oficjalnym sponsorem KMŚ 2018!

Siatkówka łączy ludzi. Nieważne, gdzie się znajdujemy, mecze naszej ulubionej drużyny i historie z nią związane możemy śledzić nawet z najdalszego zakątka Polski. Tak samo jest w przypadku paczek, które chcemy wysłać. Dzięki Ambro Express możemy zrobić to dokładnie tak jak chcemy.

Spółka zbudowana na solidnych podstawach – ponad 20-letnim doświadczeniu w branży i budowaniu marki w całej Europie, Ambro Express, została oficjalnym sponsorem Klubowych Mistrzostw Świata 2018. Transport przesyłek niestandardowych to nowy projekt firmy matki – Ambro, obecnej na rynku od 1990 roku. Rok wcześniej odbyła się pierwsza edycja Klubowych Mistrzostw Świata – w tym roku, w ramach 14. edycji turnieju, razem z  Ambro wchodzimy na wspólną drogę.

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku i innowacyjna wizja przyszłości przyniosły efekty – Ambro to dziś marka doceniana na największych europejskich rynkach.

Klubowe Mistrzostwa Świata rozpoczną się 26 listopada i zagoszczą w trzech polskich miastach: Płocku, Rzeszowie i Częstochowie. W tym pełnym emocji siatkarskim święcie weźmie udział 8 drużyn z całego świata, w skład których wchodzą także PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów. Bilety do nabycia na platformie eBilet.

Dodaj komentarz

Facebook