Aktualności

BIG STAR sponsorem Klubowych Mistrzostw Świata!

Konsekwencja w działaniach, innowacyjna wizja przyszłości i pokonywanie barier.  Te cechy nie tylko trafnie podsumowują organizację największych sportowych imprez w Polsce, ale także idealnie wpisują się w niemal 40 lat obecności na rynku kultowej marki BIG STAR.

Dziś obie strony łączą się, by Wam, kibicom, dostarczyć wyjątkowych emocji. Marka BIG STAR została dumnym sponsorem Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce i ma dla Was z tej okazji sporo niespodzianek i prezentów, które, już wkrótce, będą do zdobycia w kilku polskich miastach.
BIG STAR nie jest obcy fanom polskiego sportu. Od początku lat 90. angażuje się we wspieranie polskich drużyn, osiągających sukcesy nie tylko w polskich, ale także w światowych rozgrywkach.

BIG STAR jest marką jeansową założoną w 1979 r. w Szwajcarii i działającą na polskim rynku od roku 1990. W swojej ofercie posiada nie tylko jeansy, ale także pełną gamę odzieży oraz butów i akcesoriów. Markę najlepiej charakteryzuje jej hasło przewodnie „Your Life. Your Jeans.”, które odzwierciedla istotę noszenia jeansów jako elementu stylu życia.

Klubowe Mistrzostwa Świata rozpoczną się 26 listopada i zagoszczą w trzech polskich miastach: Płocku, Rzeszowie i Częstochowie. W tym pełnym emocji siatkarskim święcie weźmie udział 8 drużyn z całego świata, w skład których wchodzą także PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów. Bilety do nabycia na platformie eBilet.

Dodaj komentarz

Facebook