Aktualności

Wyjątkowa sesja największych gwiazd Zenitu Kazań. Na… dachu

Najlepszy przyjmujący Klubowych Mistrzostw Świata – Wilfredo Leon i jego partner z zespołu – Matthew Anderson wzięli udział w wyjątkowym projekcie. Czołowi siatkarze najlepszej drużyny globu pokazali się szerszej publiczności w zupełnie nowej roli. Na moment zostali modelami.

Niespotykaną sesją fotograficzną szefowie Zenitu Kazań postanowili pochwalić się na oficjalnym profilu na Twitterze.

Dział marketingu w tym rosyjskim klubie nieprzypadkowo wybrał dwóch czołowych siatkarzy. Niedawno informowaliśmy, że Matthew Anderson przedłużył umowę z klubem z Kazania. Nieco bardziej skomplikowana jest przyszłość reprezentanta Polski. Wilfredo Leon ma dopiero w marcu ogłosić, gdzie zagra w przyszłym sezonie. To oczywiście nie zmienia faktu, iż na razie nadal reprezentuje barwy Zenitu i wypełnia wszelkie obowiązki zawodnika. Nawet te związane z sesją fotograficzną na… dachu.

Zenit – po triumfie podczas KMŚ, które zostały rozegrane w grudniu 2017 po raz pierwszy w Polsce – nie zwalnia tempa. Leon, Anderson i spółka zajmują pierwsze miejsce w lidze rosyjskiej (z ogromną przewagą), natomiast w europejskiej Lidze Mistrzów nie stracił jeszcze punktu.

Facebook