Aktualności

Zmiana miejsca rozegrania fazy grupowej KMŚ 2018

Organizator FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn, informuję o zmianie miejsca rozegrania meczów GRUPY A. Spotkania planowane w Radomiu zostaną rozegrane w ORLEN Arenie w Płocku.

– Po naradzie z przedstawicielami Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB), podjęliśmy decyzję o zmianie miejsca rozegrania Grupy A. Było to dla nas trudne, ponieważ kibice zakupili bilety na mecze do Radomia, poza tym zmiana jednego miasta zmienia logistykę imprezy. Jesteśmy jednak zobowiązani wobec wszystkich zaangażowanych stron, żeby podejmować odpowiedzialne decyzje, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem uczestników imprezy – powiedział Tomasz Cieślik, organizator KMŚ 2018, prezes spółki Professional Sport Events.

W ocenie Professional Sport Events, dotychczasowy postęp prac hali w Radomiu nie daje gwarancji realizacji niezbędnych założeń przez Głównego Wykonawcę w terminie, co finalnie mogłoby skutkować odwołaniem imprezy.

– Wspólnie z przedstawicielami Miasta Radom oraz MOSiR, zrobiliśmy wszystko co było w naszej mocy, żeby mecze KMŚ odbyły się w Radomiu. Jednak nikt nie chce ponosić ryzyka odwołania imprezy. Kibicom siatkówki w Radomiu mówimy do zobaczenia. Wierzymy, że w przyszłym roku wrócimy z KMŚ – dodaje Tomasz Cieślik.

Terminarz meczów grupy A nie ulega zmianie. W Płocku zagrają: PGE Skra Bełchatów (Polska), Zenit Kazań (Rosja), Fakieł Nowy Urengoj (Rosja), Cucine Lube Civitanova (Włochy).

Kibicom, którzy zakupili bilety na mecze do Radomia, zostaną zwrócone pieniądze. Firma eBilet.pl poinformuje o procedurze zwrotów. Ewentualne pytania można kierować na adres: rezerwacje@ebilet.pl.

W związku ze zmianą miejsca rozgrywania meczów, kibice będą mogli zakupić bilety do Płocka z 20% zniżką. Oferta będzie obowiązywać do poniedziałku tj. 5 listopada do godz. 12.00.

Dodaj komentarz

Facebook